Hakkımızda

Tekstil terbiye başta olmak üzere: Deri, inşaat, metal, kozmetik, gıda, ve özel işlem kimyasalları konusunda üretim, hammadde, teknik destek ve danışmanlık hizmeti veren firmamız 2000 yılında faaliyete geçmiştir.

 

Firmamız kendi ithalat ve ihracatıyla yıllık 20.000 ton üretim kapasitesine sahip olup, Hadımköy’deki tesislerinde Ar-Ge, boya laboratuvarı, üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir. 2004 yılında yenilenen yarı otomasyon sistemine dayalı son teknoloji üretim tesislerinde, her geçen gün artan ürün portföyü ile hızlı ve emin adımlarla büyümektedir.


VİZYON

Tekstil yardımcı kimyasalları ve endüstriyel kimyasallarında, başta Türkiye olmak üzere tüm ülkelerin önde gelen şirketleri arasında yer almak

MİSYON

Müşterilerinin sürekli memnuniyet duyacakları yüksek kaliteli ürünlerle hizmet veren bölgenin önde gelen kimyasal üreticilerinden olmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Hava ve su kirliliğini, sızıntı ve dökülmeleri ve gürültüyü mümkün olduğu kadar azaltmak ve önlemek. Ambalaj kullanımını ve atıkları azaltmak, geri dönüşümlü olmalarını sağlamak ve tekrar kullanmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetine bağlı özel ürünler geliştirmek, üst düzey akademik danışmanlarıyla rakiplerinden güçlü ve üstün teknik destek sunmaktır.Müşteri odaklı üretim anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak insan ve çevre sağlığına duyarlı ve ekonomik ürünler üretmektir.